Pozyskiwanie finansowania

Działamy kompleksowo, a nasze doświadczenie oraz kompetencje pozwalają na wspieranie inwestorów w finansowaniu projektów. Wyszukujemy odpowiednie formy finansowania w postaci kredytów bankowych. Szukamy także innych źródeł pozyskania funduszy, np. pożyczki od podmiotów trzecich czy obligacje.

Przed podjęciem zlecenia pozyskania finansowania, dokonujemy dokładnej oceny projektu, doboru najodpowiedniejszego źródła finansowania i opracowania odpowiedniej struktury formalno-prawnej.

001 003 002

Hampton by Hilton Gdańsk-Oliwa

Projekt ten polegał na ścisłej współpracy z trójmiejskim deweloperem w celu pozyskania finansowania zewnętrznego. Pomogliśmy uzyskać fundusze poprzez emisję obligacji korporacyjnych, która w całości została objęta przez wyspecjalizowany fundusz inwestycyjny.

Pozyskane w ten sposób pieniądze pomogły deweloperowi nabyć atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną przy Al. Grunwaldzkiej w Gdańsku-Oliwie. Obiekt został przebudowany i dostosowany do funkcji hotelowo-usługowo-biurowej.

Baltiq Plaza - Gdynia

Jako firma współpracująca z wieloma partnerami wsparliśmy spółkę Baltiq Plaza Sp. z o.o. w pozyskaniu finansowania inwestycji, doprowadzając do zawarcia umowy kredytowej z Getin Noble Bank SA. Fundusze pozwoliły na zrealizowanie inwestycji Baltiq Plaza Sp. z o. o. przy ul. Świętojańskiej w Gdyni.