O nas

Jakość i doświadczenie - Property Partner Investments

Property Partner Investments to firma, która powstała z myślą o rzetelnym realizowaniu projektów deweloperskich zarówno w największych miastach w Polsce, jak i w innych lokalizacjach. Od 2013 roku zajmujemy się nieruchomościami – działamy na rynku mieszkaniowym, a także współpracujemy z uznanymi, międzynarodowymi sieciami hotelowymi. W naszym portfolio nie brakuje też inwestycji biurowych czy projektów obiektów komercyjnych.

Doświadczenie i realizacja różnorakich zleceń sprawiły, że rynek nieruchomości nie ma przed nami tajemnic. W pracy stawiamy przede wszystkim na jakość realizowanych projektów oraz ich terminowość. Do każdej nieruchomości podchodzimy indywidualnie i dokładnie badamy potrzeby przyszłych odbiorców. Właśnie dlatego tak istotne są dla nas lokalizacja, funkcjonalność, ale też estetyka projektowanych obiektów. Dzięki uwzględnieniu tych czynników mamy pewność, że nasze budynki spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorstw czy przyszłych mieszkańców.

Jako spółka deweloperska zawsze dobieramy najlepszych partnerów do realizacji projektów, dlatego nasi Klienci nie muszą martwić się o terminowość czy jakość budynków. Zawsze dbamy o każdy szczegół - dobrze wiemy, jaką rolę odgrywają detale podczas późniejszego użytkowania obiektów. Nasze realizacje wykonujemy głównie na terenie Warszawy i Krakowa, ale prowadzimy też inwestycje w innych lokalizacjach.

Założyciele Property Partner Investments posiadają bogate doświadczenie nie tylko na rynku nieruchomości, lecz także w sektorze bankowym. To właśnie dzięki temu możemy świadczyć usługi dodatkowe związane z pozyskiwaniem finansowania bankowego lub wyszukiwaniem inwestorów do nabycia gotowych projektów komercyjnych. Usługi te dedykowane są podmiotom, działającym na rynku nieruchomości.

o nas

Inwestycje private equity

Property Partner Investments jako spółka deweloperska proponuje inwestorom korzystne inwestycje na rynku nieruchomości, które pozwalają na osiągnięcie wyższej stawki stopy zwrotu w relacji do standardowych klas aktywów (depozyty bankowe obligacje). Proponujemy minimalną średnioroczną stopę zwrotu na poziomie co najmniej 9% w skali roku.

W ramach inwestycji private equity realizujemy projekty zarówno mieszkaniowe, jak i komercyjne. Dokonujemy dokładnej selekcji propozycji, wybierając projekty, które mogą przynieść Klientom jak najwyższą stopę zwrotu i charakteryzują się niskim poziomem ryzyka. Dzięki zgromadzonemu doświadczeniu staramy się niwelować ryzyko procesu deweloperskiego. Właśnie dlatego wybieramy te projekty, które posiadają ostateczne decyzje administracyjne, co umożliwia ich szybką realizację. Projekty w ramach inwestycji private equity realizowane są przez spółki celowe, których udziałowcami są Klienci.

Property Partner Investments oferuje kompleksową usługę, polegającą na:

kompleksowa usługa

Partnerzy