Warszawa - ul. Niska 30

Lokal użytkowy

na sprzedaż z UMOWĄ NAJMU

PP Investments prezentuje Państwu lokal użytkowy o pow. 52,26 m² w kameralnej inwestycji Rezydencja Niska 30 położonej na warszawskiej Woli, w pobliżu granicy z dzielnicą Śródmieście.

DSC_0285

BUDYNEK

Rezydencja Niska 30 została oddana do użytkowania w 2018 roku. Jest to kameralny obiekt (tylko 17 mieszkań, 2 lokale użytkowe i garaż podziemny), z elewacją wykonaną w kamieniu naturalnym.

OPIS LOKALU

Lokal jest położony na parterze i został wykończony pod funkcję biurową w wysokim standardzie.

Ekspozycja wysokich witryn, zaprojektowanych wzdłuż całego lokalu, jest skierowana na stronę południową. Powierzchnia użytkowa wynosi 52,26 m².

Lokal jest podzielony na 4 pomieszczenia. Pierwszym z nich jest open-space o pow. 30 m² z możliwością ustawienia kilku stanowisk biurowych do pracy oraz poczekalnią. Przy jednej ze ścian ustawiono szafki na dokumenty wykonane w zabudowie pod wymiar.

DSC_0302
DSC_0333

WYSOKI STANDARD
WYKONANIA

Kolejne pomieszczenie to sala spotkań o pow. 14 m², w której zmieści się stół konferencyjny na 8-10 osób. Na dwóch ścianach i na suficie ułożono panele drewniane, a na jednej ścianie umieszczono szafki na dokumenty w zabudowie pod wymiar. Sala jest oddzielona od open-space przez szklaną ściankę w ciemnej tonacji.

Dodatkowo jest jeszcze łazienka o pow. 4 m² z toaletą i umywalką oraz kuchnia również o pow. 4m² wyposażona duże szafy w zabudowie pod wymiar na dokumenty oraz kurtki oraz zabudowę kuchenną z lodówką, zmywarką i zlewem.

Posadzka w open-space została wykończona płytach gresowych o formacie 120×120 cm marki Marazzi kolorystyce brązowej, w kuchni oraz w łazience również płyty o takim samym formacie Marazzi w tonacji białej z szarymi żyłkami. W salce spotkań jest natomiast wykładzina dywanowa „w płytkach” w kolorze grafitowym.

W lokalu jest rozprowadzona instalacja klimatyzacji z dwiema jednostkami wewnętrznymi – w open-space oraz sali spotkań.

Wysokość lokalu wynosi ok. 3,2 m (za wyjątkiem salki spotkań gdzie jest ok. 22 cm niżej z uwagi sufit podwieszany).

UMOWA NAJMU

Lokal (wraz z powierzchniami dodatkowymi opisanymi poniżej) jest sprzedawany wyłącznie z umową najmu na okres 5-ciu lat (z opcją przedłużenia po stronie najemcy o kolejne 5 lat). W sprawie dalszych informacji o warunkach najmu prosimy o kontakt.

LOKALIZACJA

Nieruchomość jest zlokalizowana przy ul. Niskiej 30, w rejonie Nowolipek. Dojazd do najbardziej centralnych obszarów miasta zajmuje kilka minut, a pobliżu są dwa centra handlowe: Klif i Arkadia.

Warszawa

ul. Niska 30

INFORMACJE DODATKOWE

CENA: 1.020.000 zł netto (+ 23% VAT)

plus cena powierzchni dodatkowych

Do lokalu przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym, których cena wynosi dodatkowo 120.000 zł netto + 23% VAT (zakup obowiązkowy). Drugie miejsce jest „zależne” względem pierwszego. Kolejne pomieszczenie przynależne to komórka lokatorska/schowek umieszczona również na poziomie -1, której cena wynosi dodatkowo 10.000 zł netto + 23% VAT (zakup obowiązkowy).

tel. 504 152 492

 

W skład ceny nie wchodzą meble biurowe jak: biurka, krzesła, fotele, stół konferencyjny oraz sprzęt RTV i AGD, drukarki, komputery.