WARSZAWA - ul. Wioślarska

UNIKATOWY APARTAMENT

z panoramicznym widokiem na Wisłę

PP Investments prezentuje Państwu prestiżowy apartament o pow. 168,6 m² z wyjątkowym widokiem w kameralnej inwestycji The Tides położonej w warszawskim Śródmieściu, osiedle Solec, w rejonie Powiśla.

STANDARD WYKOŃCZENIA

Apartament został wykończony i wyposażony w wysokim standardzie, z ekspozycją okien na trzy strony świata. W lokalu zainstalowane zostały dodatkowo instalacje: klimatyzacji-wentylacji (zdalne sterowanie) oraz oczyszczania powietrza. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 168,63 m².

W części dziennej znajduje się przestronny salon (ekspozycja wschodnia) posiadający wyjście na balkon oraz otwarta na niego kuchnia z własnym oknem. Na wyposażenie kuchni składają się meble w wysokiej zabudowie stolarskiej (kolor szary oraz fornir dąb naturalny) oraz wyspa (fronty mebli w kolorze białym, a od strony salonu szklane, blat wykonany z satynowego spieku Arcitc White Neolith). Sprzęty AGD w kuchni są marki Gaggenau (piekarnik, mikrofalówka, płyta, ekspress, zmywarka) oraz lodówka marki Liebherr.

W strefie hallu wejściowego położone są również toaleta gościnna oraz pomieszczenie gospodarcze z pralką. Istnieje możliwość aranżacji biblioteczki na gabinet lub dodatkową sypialnię przestrzeń ok. 12,6 m².

W części prywatnej mamy dostępne 2 sypialnie skierowane na zachód. Każda z sypialni posiada własną łazienkę. Jedna z sypialni posiada garderobę, a druga szafy w zabudowie pod wymiar.

Posadzka w pokojach została wykończona w parkiecie drewnianym ułożonym w „jodłę” – dąb barwiony na biało. W hallu, kuchni i łazienkach na posadzce położone są wielkoformatowe płyty gresowe renomowanych producentów. W łazienkach jest ceramika i armatura wysokiej jakości (Steinberg, Catalano).

WYSOKI
STANDARD
WYKONANIA

Osprzęt elektryczny we wszystkich pomieszczeniach firmy Vitrum, szare szkło. Ogólna kolorystyka ścian to kolor biało-szary.

Pomieszczenia kuchni i łazienek posiadają ogrzewanie podłogowe.

Całość uzupełnia różnorodne oświetlenie w postaci opraw wpuszczanych w sufity podwieszane, jak również lamp dekoracyjnych i natynkowych.

Wysokość pomieszczeń wynosi 3 m (za wyjątkiem
hallu, gdzie jest sufit podwieszony).

APARTAMENT

4-pokojowy

168,63 m²

BUDYNEK

Budynek The Tides został oddany do użytku w 2017 roku. Jest to kameralny obiekt (tylko 10 apartamentów) z garażem podziemnym. Na każdym piętrze dostępne są tylko 2/3 mieszkania. Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewnia recepcja z ochroną (24h). Korytarze części wspólnych wykończone są w kamieniu naturalnym, a charakterystyczna elewacja z efektem falującej tekstury jest jednym z najbardziej znanych budynków współczesnej Warszawy. Projekt architektów Kuryłowicza&Associates został wielokrotnie nagradzany.

LOKALIZACJA

Nieruchomość jest zlokalizowana przy ul. Wioślarskiej. Jest to wyjątkowa lokalizacja na warszawskim Solcu, tuż przy brzegu Wisły z widokiem na Wisłę/Stadion Narodowy.

W pobliżu dostępne są punkty usługowe, kultowe restauracje, parki, najpopularniejsze ścieżki rowerowe i piesze, ekskluzywny klub fitness. Bliskość Wisłostrady oraz mostu im. Poniatowskiego zapewnia bardzo dobrą komunikację z innymi dzielnicami miasta.

Wyjątkowy apartament zaprojektowany w każdym detalu

Prezentowana oferta jest idealna dla osób szukających apartamentu wykończonego w wysokim standardzie i gotowego do zamieszkania, położonego w kameralnym budynku w Śródmieściu Warszawy i z wyjątkowym widokiem.

Warszawa

ul. Wioślarska

 

INFORMACJE DODATKOWE

CENA: 8.400.000 zł.

Do apartamentu przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym, których cena wynosi dodatkowo 200.000 zł (zakup obowiązkowy). Drugie miejsce jest „zależne” względem pierwszego.

Dla lokalu jest założona księga wieczysta. Działka pod budynkiem jest objęta prawem własności

tel. 504 152 492